Archiwum ogłoszeń

Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy w korpusie służby cywilnej w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie

Ogłoszenie 138603
o wolnym stanowisku pracy w korpusie służby cywilnej
w Komendzie Miejskiej Policji w Rzeszowie

Komendant Miejski Policji w Rzeszowie poszukuje
Kandydatów na stanowisko: inspektor ds. technicznej obsługi urządzeń, sieci i systemów teleinformatycznych w Referacie Łączności i Informatyki.

Liczba lub wymiar etatu: 0,8 etatu.

Główne obowiązki:

  • techniczna obsługa urządzeń, systemów i sieci teleinformatycznej,
  • administrowanie na poziomie technicznym systemem Elektronicznej Książki Dyżurnego,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji technicznej szaf teleinformatycznych.

Wykształcenie: średnie o profilu informatycznym lub elektronicznym lub wyższe o profilu informatycznym lub elektronicznym

Wymagania konieczne:

  • min.12 miesięcy doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • świadectwo kwalifikacyjne – uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1kV
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość Ustawy o ochronie danych osobowych,
  • znajomość Ustawy o ochronie informacji niejawnych,
  • umiejętność obsługi powszechnie występujących systemów operacyjnych i aplikacji biurowych MS WORD, EXCEL na poziomie administracyjnym.

Wymagania pożądane:

  • zaświadczenie o dopuszczeniu do wykonywania prac na wysokości,
  • odpowiedzialność,

Wymagane dokumenty i oświadczenia

  • kopia dowodu osobistego,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji,
  • życiorys i list motywacyjny.

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • kopia prawa jazdy.

Dokumenty należy składać lub przesłać w terminie do:

03.12.2011

pod adresem:

Komendant  Miejski Policji w Rzeszowie,
ul. Jagiellońska 13, 35-959 Rzeszów (pok.218)

Wszystkie dokumenty, oświadczenia muszą być opatrzone aktualną datą i podpisane własnoręcznie. Oferty otrzymane po terminie, niepodpisane lub niespełniające wymagań określonych w ogłoszeniu  nie będą rozpatrywane. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone po trzech miesiącach od zakończenia naboru. Zakwalifikowani kandydaci zostaną telefonicznie poinformowani o terminie testu kwalifikacyjnego, rozmowy wstępnej. Wynagrodzenie ok. 1500 zł. brutto. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 17 858-32-01 i 34-63.

Metryczka

Data publikacji 23.11.2011
Komenda Miejska Policji w Rzeszowie
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Klaudia Tressenberg
Katarzyna Etgens